Co Ti můžu nabídnout?

Image

Dbám na individuální péči

Při spolupráci dbám na individuální péči. Je pro mě stěžejní, abychom se spolu cítily dobře. Jsem tu pro Tebe během celého Tvého těhotenství i po něm. Dva týdny před termínem porodu a 14 dní po něm držím 24hodinovou stráž na telefonu, a jsem tak připravena Ti kdykoliv vyrazit na pomoc k již rozběhnutému porodu

Příprava na porod dula plzeň Šárka beranová

Připravím Tě na porod

Pomohu Ti připravit se na jeden z nejsilnějších okamžiků ve Tvém životě. Během našich setkání se budeme věnovat předporodní přípravě, zpracování Tvých přání, ale i obav a strachů. V průběhu samotného porodu Ti pak pomohu vytvořit takovou atmosféru, v níž se budeš cítit pohodlně a bezpečně, aby ses mohla plně soustředit na sebe a své miminko.

péče v šestinedělí Šárka Beranová dula plzeň

Provedu Tě šestinedělím

Porodem vše teprve začíná a první dny s miminkem jsou velmi intenzivní. V rámci poporodních schůzek přijedu opečovat Tvoje tělo i duši a pokud si to budeš přát, mohu se postarat i o Tvojí domácnost, nebo Ti uvařit něco k jídlu, zatímco ty se budeš s miminkem tulit v posteli. V případě zájmu Ti také poradím s péčí o miminko nebo kojením.

Image

Pomůžu Ti s kojením

Mateřské mléko je to nejlepší, co můžeme miminku dát. Někdy jde kojení úplně samo a hladce, někdy je potřeba trochu pomoc. Společně najdeme pro Tebe a Tvé miminko cestu k tomu, aby kojení pro vás bylo radostí!
aromaterapie Šárka Beranová péče v šestinedělí

Poskytnu Ti voňavou péči

Nabízím poradenství v oblasti aromaterapie. Po konzultaci, která může proběhnout jak osobně, tak on-line Ti namíchám například olej k porodu, koupelový olej pro miminko nebo Tvůj osobní parfém, který Ti pomůže se uvolnit.

Šárka Beranová Rebozo

Poskytnu Ti masáž

Ať již samostatně nebo v rámci některého z balíčků Tě ráda opečuji masáží - aromaterapeutickou, těhotenskou nebo se šátkem Rebozo. Můžu Tě také naučit, jak masírovat Tvé miminko.

Image

Postarám se o zpracování placenty

Placenta je zázrak, je to strom života, který vyživoval miminko a může sloužit i po porodu. Zpracování placenty je známo již po několik let a v poslední době se dostává do povědomí i u nás. Ráda s Tebou proberu, jak je možné placentu zpracovat a postarám se o celý proces.

Šárka Beranová co číst v těhotenství

Půjčím Ti vhodnou literaturu

Chceš se o těhotenství, porodu, šestinedělí, nebo třeba o kontaktním rodičovství dozvědět co nejvíce? Velmi ráda Ti zapůjčím něco z mé knihovny. Stačí mi napsat zprávu, a pošlu Ti seznam knih, z nichž si můžeš vybrat tu, která tě právě zajímá.