Poporodní péče

Šestinedělí je posvátné období pro sžívání nové rodiny. V období šestinedělí je proto velmi důležité myslet nejen na miminko, ale i na sebe a dopřávat si dostatek kvalitního jídla i péče.

péče v šestinedělí Šárka Beranová dula plzeň

3 schůzky u Tebe doma

Chceš snídani až do postele, i když není partner doma? Potřebuješ dvacet minut času, aby sis v klidu mohla dát příjemnou, osvěžující sprchu?

Není potřeba nikam jezdit. Povolej si mě na pomoc, a já se o vše potřebné postarám. V ceně balíčku „Poporodní péče“ jsou celkem 3 schůzky v délce 90 minut (dle potřeby i déle), které proběhnou u Tebe doma.

Image

Psychická podpora v šestinedělí

Porod je fyzicky i psychicky náročným zážitkem. V dřívějších dobách o ženu po porodu pečovala její komunita, která jí pomáhala s tím, co bylo zrovna potřeba. V dnešní době tuto roli může zastat poporodní dula. V rámci poporodní schůzky Ti tedy budu naslouchat, pokud se mnou budeš chtít sdílet své pocity. Ať už z porodu, nebo Tvé nové role mámy

Rady k péči o miminko

Žádný učený z nebe nespadl, a tak ženy často tápou, co jejich miminko vlastně potřebuje. Ukážu Ti, jak rozpoznávat signály miminka a dodám Ti potřebnou sebejistotu v péči o něj. Ráda Ti také ukážu, jak pracovat s látkovými plenami, uvázat miminko do šátku, nebo jak  na správné přisátí miminka

Image

Pomoc s chodem v domácnosti

V rámci poporodních schůzek Ti v případě zájmu také nabídnu pomoc s domácností. Obstarám drobný úklid, vyperu a pověsím prádlo nebo Ti třeba uvařím něco dobrého do žaludku. Pokud máš kromě miminka i starší děti, budu si s nimi hrát, případně vyběhnu na procházku s vaším pejskem.

Opečuji Tvé tělo

Tvé tělo zvládlo neuvěřitelný výkon a zaslouží si opečovat. Nabízím péči za pomocí mexického rebozo šátku, jemné aromaterapeutické holistické masáže, bylinné koupele, nebo Tě provedu poporodním rituálem.

aromaterapie Šárka Beranová péče v šestinedělí

Kontakt a rezervace

Rezervační systém
+420 773 209 553

Přijďte za mnou

V úterý a středu

Ateliér Vlny dechu 
Dům U Kotvy, Bezručova 29 - Plzeň

K dispozici jsem vám také online

Podporu poskytnu také formou on-line konzultací.

dula@sarkaberanova.cz
Image