KURZ Prožij porod v důvěře

Objevte cestu k získání znalostí, praktických dovedností a pevné sebedůvěry, které transformují váš přístup k porodu na zážitek plný klidu a radosti, přesně tak, jak si představujete.

Překonejte obavy z porodu a otevřete se představě o radostném očekávání tohoto jedinečného okamžiku.

Příprava na porod dula plzeň Šárka beranová

Předporodní příprava může

  • Snížit počet žádostí o léky proti bolesti
  • Zkrátit dobu porodu
  • Pomoci uvolnit tělo
  • Zvýšit důvěru v sebe i miminko
  • Eliminovat míru strachu
Image

Možná...

Jste těhotná a možná se cítíte zvlášť zranitelně.

Může vás znepokojovat myšlenka, že porod bude velmi bolestivý a obáváte se, že to nezvládnete.

Hledáte prostředky, které vám pomohou prožít tuto etapu s jistotou a důvěrou ve vlastní síly, ve vaše tělo i ve vaše miminko.

Představte si, že...

Se blíží den, kdy poprvé uvidíte tvář svého miminka, a vy se cítíte absolutně sebejistě. Vaše srdce je plné odvahy a vnitřní síly, která vám šeptá, že jste připravena porodit své dítě, bez ohledu na to, co všechno vás může čekat.

Vaše důvěra v sebe, ve vaše tělo a ve vaše nenarozené dítě je neochvějná.

V tomto klíčovém období vašeho života máte k dispozici nejen hlubokou víru ve své schopnosti, ale také soubor praktických nástrojů a technik. Tyto zdroje jsou jako kompas, který vás vede skrze proces přípravy na porod, posiluje vaši sebedůvěru a připravuje vás na setkání s vaším miminkem. Jsou to vaše tajné zbraně - od technik dýchání, přes relaxační metody, až po vizualizace a afirmace, které vám umožní aktivně se podílet na porodu, pocítit kontrolu nad situací a zvládnout i ty nejpřekvapivější okamžiky s grácií a klidem.

Tato cesta k sebedůvěře a připravenosti není jen o získání informací; je to také cesta hlubokého spojení s vaším vnitřním já, s vaším dítětem a s přirozeným procesem porodu.

S touto přípravou přistupujete k porodu ne jako k něčemu, čeho se musíte obávat, ale jako k zkušenosti, na kterou se můžete těšit a kterou můžete zvládnout s láskou a pozitivním přístupem.

Prožij porod v důvěře

Dýchací a uvolňovací techniky:

Tyto metody jsou klíčem k získání kontroly nad vaším tělem a myslí, pomáhají zvládat bolest a stres a připravují vás na hladší průběh porodu.

Vizualizace a relaxace:

Tyto praktiky vás naučí, jak používat sílu vaší mysli k uvolnění těla a dosažení klidného stavu, což je neocenitelné nejen během porodu, ale i v každodenním životě.

Vzdělávání v oblasti těhotenství, porodu a šestinedělí:


Díky tomuto pilíři kurzu získáte nejen teoretické znalosti, ale také praktické informace a rady, které vám pomohou lépe porozumět tomu, co můžete očekávat během těhotenství, porodu a šestinedělí.

Moje praxe duly:

Své bohaté zkušenosti z vlastní praxe vkládám do tohoto kurzu, aby vám poskytl komplexní přístup k přípravě na porod. 

Tento kurz je navržen tak, aby vám poskytl všechny nástroje, znalosti a techniky, které potřebujete pro cestu k sebejistému a klidnému porodu. 

Jak kurz probíhá

Na co se můžete těšit?

Kurz je rozložený do čtyř týdnů, mezi každým vyučovacím blokem je týdenní pauza. Možná se vám to zdá dlouhé, ale čas je v této přípravě velice důležitý.

Je to jako stavět dům. Každý týden uděláte na svém domě kus práce, abyste vybudovala kvalitní základy. Stejně tak každý týden kurz přináší nové znalosti a dovednosti, které pomohou postavit základ pro pozitivní porodní zážitek.
To je klíč k úspěchu - postupné aplikovaní a integrace do každodenního života

Díky pravidelnému používání technik, které vás naučím, pak může dojít k otisku do těla, které si pak u porodu na vše vzpomene. 

 

Bonusy

audio nahrávky s afirmacemi a relaxacemi

kniha Hypnoporod

v případě potřeby online konzultace až do porodu


Termíny kurzů

Skupinový online kurz na platformě ZOOM

termíny budou brzy vypsány

Cena

6500 Kč

Osobní prezenční/online kurz může začít kdykoli po domluvě.

Cena: 10 000 Kč

Chci individuální kurz

 

V ceně jsou materiály, audio nahrávky s afirmacemi a relaxacemi, kniha Hypnoporod  a  v případě potřeby online konzultace až do porodu.

Splátky jsou možné po individuální domluvě.

Kontakt a rezervace

Rezervační systém
+420 773 209 553

Přijďte za mnou

V úterý a středu

Ateliér Vlny dechu 
Dům U Kotvy, Bezručova 29 - Plzeň

K dispozici jsem vám také online

Podporu poskytnu také formou on-line konzultací.

dula@sarkaberanova.cz
Image