Doprovod k porodu

 

Příchod nového života je magickým okamžikem plným radosti a někdy i výzev. Jako vaše dula jsem tu, abych vám poskytla oporu, porozumění a vedení na cestě za miminkem. 

Image

Jak probíhá spolupráce

Každá cesta k narození nového života je jedinečná a zaslouží si pozornost, pochopení a láskyplnou podporu. Společně vytvoříme prostor, ve kterém se budete cítit v bezpečí, podporovaná  a připravená na příchod vašeho nového člena rodiny.

Budu vám neustálou podporou, během celého období naší spolupráce, aby jste se k porodu šla sebevědomá, opečovaná a dosáhla jste do nejkrásnějšího zážitku, na který budete s láskou vzpomínat.

Nezávazná schůzka zdarma

Sejdeme se a promluvíme si o průběhu vašeho těhotenství, myšlenkách, obavách a přáních ohledně porodu. Taky o tom, jak funguje podpora duly. Je to skvělý čas, abychom se vzájemně poznali a zjistili, zda jsme pro sebe vhodní. A to nejlépe i s partnerem.


Během schůzky se zaměříme na:

 • vaše očekávání  
 • probereme předchozí porodní zkušenosti
 • představím vám jak pracuji
 • a hlavně se navzájem poznáme a navnímáme, jestli budeme jedna druhé sedět

Schůzka může proběhnout online i osobně. Pro osobní schůzku si rezervujte termín v kalendáři. Na online schůzce se domluvíme telefonicky nebo emailem.

Rezervovat schůzku
Image

Vyberte si balíček služeb

Pohlédněte si balíčky a rozhodněte se, který balíček podpory je pro vás vhodný. Nebo si vyberete z nabízených služeb a sestavíme váš vlastní.
Rezervovat schůzku
Image

A co dál?

Jakmile dokončíme veškerou administrativu, otevře se nám cesta k začátku naší spolupráce.

Pokud potřebujete podporu, radu, nebo prostě jen prostor pro sdílení vašich myšlenek a pocitů, jsem zde pro vás.   

Schůzky:

To jak často a v jaké formě se budeme setkávat, se odvíjí podle vámi vybraného balíčku. Tyto schůzky jsou základním kamenem naší spolupráce – příležitostí k tomu, abychom společně probrali všechny důležité aspekty vašeho těhotenství, přání porodu a jak se na tuto zásadní životní událost připravit, ať už psychicky, emocionálně či fyzicky.

Podpora u porodu:

Až přijde čas porodu, budu vaší pevnou oporou. Od prvních chvíle, kdy ucítíte, že chcete abych se připojila, až po magický moment, kdy poprvé uvidíte své dítě.  Budete mít mou plnou pozornost a podporu. 

Poporodní návštěva:

Následující období po porodu je časem velkých změn, zotavení a adaptace na život s novým členem rodiny. Během naší poporodní návštěvy se zaměříme na vaše fyzické a emoční zdraví.

Mým cílem je podpořit vás v této transformační době a pomoci vám cítit se sebejistě a šťastně v roli rodiče.

Rezervovat schůzku
Image

Šárka je skvelá osoba s profesionálnym a láskavým prístupom. Úspešne ma previedla tehotenstvom a samotným pôrodom. Som vďačná, že mohla byť mojou dulou práve Šárka a neváhala by som ju znova osloviť. Jej úžasná masáž, náparka a predpôrodný rituál mi pomohli naladiť sa na príchod miminka a vďaka Šárke mohol byť pôrod krásnym zážitkom.

Monika J.

Oslovit Šárku bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě. Je milá, empatická a vstřícná. Vše Vám vysvětlí a pomůže. Její přítomnost u porodu mě neskutečně uklidňovala a já věděla, že to s její pomocí zvládnu. Druhého porodu jsem se hodně bála, ale mám na něj ty nejkrásnější vzpomínky a za to vděčím Šárce

Nikol R.

Oslovila jsem Šárku, aby byla mou dulou.
Její péče mě dokonale rozmazlila, její přítomnost mě posunula v osobní rovině. U Šárky jsme absolvovali i kurz. Pokud někdo váhá - vřele doporučuji. Ta příprava se prostě nemá podceňovat
Díky přípravě s ní, to byl můj nejlepší porod ze tří.

Kristýna H.

  Kontakt a rezervace

  Rezervační systém
  +420 773 209 553

  Přijďte za mnou

  V úterý a středu

  Ateliér Vlny dechu 
  Dům U Kotvy, Bezručova 29 - Plzeň

  K dispozici jsem vám také online

  Podporu poskytnu také formou on-line konzultací.

  dula@sarkaberanova.cz
  Image