Reference

Oslovila jsem Šárku, aby byla mou dulou.
Její péče mě dokonale rozmazlila, její přítomnost mě posunula v osobní rovině. U Šárky jsme absolvovali i kurz hypnoporou. Pokud někdo váhá - vřele doporučuji. Ta příprava se prostě nemá podceňovat
Skoro jsem nechtěla porodit, jen abychom se nemusely přestat vídat. 
Porod s její podporou byl zážitek. A i díky přípravě s ní, to byl můj nejlepší porod ze tří.

Kristýna H.

Dula

Šárka k nám přišla jako anděl a doprovodila naše dva andílky na druhý břeh .
Ikdyž to nebyl porod se šťastným koncem, mohli jsme ho prožít důstojně, s láskou a pod Šárčiny křídly pocítit bezpečí.
Prošli jsme si společně napojením při aromaterapii, namíchali olejíčky a zklidnili tělo i mysl.
Dekujeme za tu LÁSKU, KLID a NĚHU .

Šárka a Standa

Dula

Od Šárky jsem během těhotenství vyzkoušela několik jejích výrobků - masážní olejíček, vůni do aromalampičky a olej na zklidnění. Všechny byly úžasné, jemné a přesně mi sedly. Naposledy jsem její služby využila ke konci těhotenství, když se miminko nechtělo správně otočit. Šárka mi namíchala olejíček a obratem poslala. Olej krásně voní, má velmi příjemnou vůni a já se jím mažu i teď po porodu. Šárku tedy mohu 100% doporučit. Dělá svou práci s láskou a je to znát.

Veronika Hanslíková

aromaterapie

Paní Šárka je opravdový poklad. Dělá svou práci srdcem. A s dcerou jsme si od ní nechaly vytvořit směsi pro určité problémy, které jsme řešily a moc nám to pomohlo. Dceři pomohl roll on s vlastní směsí i s nástupem do školky.

Šárka dělá vždy maximum pro Vaši spokojenost, dokonce i nad rámec přání… mrzí mě, že mám již svá těhotenství za sebou a jsme až z Ostravy, určitě bych jinak vybrala Šárku za svou dulu!

D.

aromaterapie

Šárka je velmi empatická, milá a laskavá osoba. Vše co dělá, dělá srdcem a je to velmi poznat na kvalitě péče.
Šárka byla hlavně moje dula a u porodu myslím, že mi tak na 90% rozuměla i bez jediného slova. Hodnotím velmi pozitivně.

Klára

Dula

Šárka je skvelá osoba s profesionálnym a láskavým prístupom. Úspešne ma previedla tehotenstvom a samotným pôrodom. Som vďačná, že mohla byť mojou dulou práve Šárka a neváhala by som ju znova osloviť. Jej úžasná masáž, náparka a predpôrodný rituál mi pomohli naladiť sa na príchod miminka a vďaka Šárke mohol byť pôrod krásnym zážitkom.

Monika J.

Dula

Oslovit Šárku bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě. Je milá, empatická a vstřícná. Vše Vám vysvětlí a pomůže. Její přítomnost u porodu mě neskutečně uklidňovala a já věděla, že to s její pomocí zvládnu. Druhého porodu jsem se hodně bála, ale mám na něj ty nejkrásnější vzpomínky a za to vděčím Šárce

N.

Dula

Vybrat si tě bylo to nejlepší rozhodnutí. Díky tobě jsem se na porod těšila ač nakonec dopadl jak dopadl, ale mělo to tak asi být. O to víc si sebe i dcery vážím, protože to byl opravdu veliký boj až do konce. A taky děkuju za podporu po porodu, kdy jsem byla psychicky totálně na dně a ty si mi byla oporou každý den. Díky tobě jsem to zvládala mnohem lépe.

T.

Dula

Zadání pro aromaterapeutickou směs nebylo jednoduché. Jednalo se o mého osmiletého syna, kterého trápily výčitky svědomí, strachy a obavy. Šárka namíchala velice příjemnou směs, kterou si syn sám pustil v difuzéru v pokojíčku vždy, když cítil diskomfort. Stal se z toho takový malý rituál, který ho velice uklidňoval. Nyní je syn v pohodě. Ale sám ví, že kdyby ho začalo zase něco podobného trápit, sedne si, zapne difuzér a vědomě se zklidní. A to je hlavní. Tímto bych chtěla Šárce moc poděkovat. 

J.

aromaterapie

Harmonizační vůně pro syna je náš pevný bod, syn v ní má jistotu a rituál před spaním.

D.

aromaterapie

Rollon dceři pomáhá při smutku,vždy se natře a má dobrou náladu. Má už vůní spojenou s pocitem štěstí.

A.

aromaterapie

Syn si maže rollon na ruce vždy před odchodem do školky, psychicky mu pomáhá a nádherně voní.

E.

aromaterapie

Mám od Tebe olej na bolavou menstruaci pro dceru a již druhým je skoro bez bolesti a jako bonus jsem ho začala užívat já před ovulací a bolesti také ustoupily.

Děkuji 

L.

aromaterapie

Šárku jsem oslovila kvůli velké bolesti vaječníků při ovulaci, po porodu se vše jen zhoršilo a já často bolestí nemohla ani spát ani chodit. Šárka mi dle mého popisu namíchala olejíček, který sem poctivě pravidelně mazala a teď po cca 3 měsících mohu říct, že funguje! Bolest je o mnohem menší nebo žádná! Takže já jsem jí moc vděčná a za sebe mohu jen a jen doporučit dál, protože takováhle práce má smysl, pro mne neskutečný, po všem, co jsem vyzkoušela!

Děkuju ti 

M.

aromaterapie