Voňavé pobyty

Sama (v) sobě rozkvést

29.5. - 1.6. 2025

Dvůr Svatá Maří

Prožijte jemné plynutí jarního rozkvětu, nadechněte se a jednoduše buďte... v srdci Šumavy, obklopeny kruhem žen. Tento pečující a sebepečující pobyt je určen pro ženy, které hledají harmonii a vnitřní klid.

Program zahrnuje jemnou praxi, meditace, den strávený na tiché stezce v přírodě pro hluboké spojení s ní. Budeme naslouchat, promlouvat a vědomě pracovat s energií. Aromaterapie bude nedílnou součástí našeho setkání, a navíc si každý odnese osobní dárek na cestu domů.


V ceně 7850,- Kč  je  čtyřdenní pobyt s plnou penzí, tři noci ubytování a lektorné.

Program a rezervace
 

Kdo vás provede?

Šárka Beranová je dula a aromaterapeutka, věnuje se holistickému přístupu k péči o tělo a duši, nejen těhotných žen. Přináší do programu své znalosti o léčivých vlastnostech esenciálních olejů a jejich využití v každodenním životě. Její dary z ní činí inspirativní průvodkyni na cestě k vnitřnímu rozkvětu skrze vůně.

Marcela Magdaléna je průvodkyně a terapeutka se zaměřením na duševní hygienu, MarMa terapie a meditaci. Její přístup je hluboce propojený s přírodou a jemnými energiemi, které nás obklopují. Její vedení je jemné, podporující a hluboce intuitivní.

Image