Aromaterapeutické masáže

Snoubí sílu éterických olejů a jemného doteku, který vás dostane do stavu hluboké relaxace a uvolnění.

Tělo je chrám naší duše a zaslouží si péči a bezpodmínečné přijetí

Aroma doteky

Aroma doteky pro těhotné

Potermínové hýčkání

Šárka Beranová Rebozo

Aroma terapie dotekem

Spojuje v sobě účinky jemného doteku s léčivými účinky éterických olejů. Je to jemná doteková terapie s hlubokým účinkem na všechny úrovně našeho bytí.

Nechte se hýčkat vědomými doteky  a  olejem, zatím co  vaše tělo se bude regenerovat a mysl harmonizovat.

Masáže Šárka Beranová

TěhotenskÁ aroma terapie dotekem

Každá žena prožívá těhotenství jinak. Je to doba plná radosti, ale i období, kdy se můžeme cítit zranitelně. Občas nás trápí tělesné nepohodlí, nevolnosti, jindy nás zaplavují otázky a nejistoty.

Přesto existuje způsob, jak si toto magické období užít – zpomalit a dopřát si momenty klidu a relaxace při těhotnské masáži.

V Plzni vám nabízím speciálně navrženou těhotenskou masáž, doplněnou éterickými oleji. Dovolte si na moment vše odložit a soustředit se jen na sebe a své dítě, které nosíte pod srdcem. Tato masáž je klíčem k hluboké relaxaci, při níž se můžete zbavit všech starostí a naplno se naladit na příchod vašeho miminka.

Opěčuji části těla, která bude po dotecích nejvíce volat, většinou se jedná například o záda a nohy

40 minut úvodní konzultace, výběr olejů a zklidnění těla a  50 minut aroma doteků

1500 Kč / 90 min.

Příprava na porod dula plzeň Šárka beranová

předporodní aroma hýčkání

od 40tt

Jste po termínu porodu a cítíte, jak se na Vás valí vlna neklidných myšlenek a otázek, proč se miminko ještě nechystá na svět?

Aromadoteky, aneb "vyvolávající masáž" uvolní Vaši přetíženou mysl a pohladí Vaše tělo aroma oleji, které jsou jako stvořené pro toto období. Vůně, které nejenže rozptýlí obavy, ale zároveň obalí tělo v laskavém objetí esencí, vybraných právě pro tuto chvíli.

Nechte se hýčkat jasmínem, právem nazývaným králem olejů, který jemně podpoří bříško a napomůže děložní aktivitě. Ponořte se do blahodárného klidu s kadidlem, které uklidní mysl a povede vás k hlubokému vnitřnímu míru. Nechte se pohladit růží, symbolem mateřství, jejíž božská vůně dodá sebedůvěru a naplní srdce bezpodmínečnou láskou a klidem.

K vůním přidáme i stimulaci akupresurních bodů, známých pro jejich schopnost podpořit a usnadnit porodní proces.

Přijďte si odpočinout a nechte se hýčkat péčí, která je navržena tak, aby poskytla klid a sílu právě v těchto posledních okamžicích před tím, než poprvé uvidíte a obejmete vaše dlouho očekávané miminko.

Image

K Šárce jsem šla poprvé v těhotenství na jemnou aromaterapeutickou masáž, po které jsem se cítila nepopsatelně krásně. Nádherná energie Šárky, jemné doteky i tvoření vůně na míru bylo pro mě krásným zážitkem, a proto jsem se ještě několikrát vrátila. Moc děkuji za vše a doporučuji každé těhotné i netěhotné ženě.

Anastázie W.

Nedokážu ani slovy vyjádřit, jak úžasnou masáž jsem zažila. Cítila jsem se uvolněná a omámená. Bylo to úžasný a nesmírně se těším znovu.

Děkuji 

Lucie G.

Velmi jemná žena plná empatie. Byla jsem u ní na masáži a povídání. Společně jsme namíchaly mou vlastní vonnou kompozici, kterou jsem si navíc pak mohla odnést i domů. Její péče pohladila nejen moje tělo, ale i duši.

Eva Š.

  Kontakt a rezervace

  Rezervační systém
  +420 773 209 553

  Přijďte za mnou

  V úterý a středu

  Ateliér Vlny dechu 
  Dům U Kotvy, Bezručova 29 - Plzeň

  K dispozici jsem vám také online

  Podporu poskytnu také formou on-line konzultací.

  dula@sarkaberanova.cz
  Image