VOňavý valentýn

Jak bude vonět vaše láska na Valentýna?
Kdy: 6.2.2024 od 16 -18 hodin
Bezručova 29, Plzeň

Ať je to váš oblíbený svátek v roce nebo ne, podle nás nikdy není špatně, vyrobit si olejíček, kterým vyjádříme lásku třeba právě sobě.

Co kdybyste letos přinesli do svého života nový rozměr lásky a péče?

Ať už milujete Valentýna nebo ne, vytvoření vlastního olejíčku je krásný způsob, jak si připomenout důležitost lásky, ať už k sobě, či ostatním.
Jak by asi vaše láska voněla? Bude to jemné spojení sladkosti vanilky s vášnivým nádechem Ylang Ylang? Nebo spíše osvěžující citrusové tóny, které vám dodají energii a optimismus? Či spojení ženskosti růže s mužskou polaritou santalového dřeva? Možnosti jsou nekonečné.

Na tomto kurzu se společně ponoříme do světa esenciálních olejů a jejich kombinací, abychom vytvořili unikátní valentýnský olejíček. Povíme si o olejích, které v nás probouzí touhu, vášeň a lásku.
A pak si mícháte svojí vlastní kombinaci vůní tak, aby vytvořily dokonalou symfonii lásky.

Přijďte si vytvořit vlastní masážní olej a dopřejte si chvíli péče a radosti ve Valentýnský čas, ať už s láskou pro druhé nebo pro sebe.

Zarezervovat a koupit

 
Pro koho je setkání vhodné
pro kohokoli, kdo má rád vůně
 
Co s sebou
Dobrou náladu 
 
Cena: 750Kč
 

Rezervujte si svoje místo - počet míst je omezen

Koupit místo
 

Kdo jsem já?

Jsem dula a aromaterapeutka.

 
Studovala jsem na Institutu Aromaterapie v Praze, kde jsem propadla vášni k vůním. Tam moje cesta neskončila a dále voňavé vědomosti prohlubuji od aromaterapeutů u nás i v zahraničí.
 
Své nabité znalosti sdílím na workshopech a kurzech.
 
 
 
 
aromaterapie Šárka Beranová péče v šestinedělí

Kontakt a rezervace

Rezervační systém
+420 773 209 553

Přijďte za mnou

V úterý a středu

Ateliér Vlny dechu 
Dům U Kotvy, Bezručova 29 - Plzeň

K dispozici jsem vám také online

Podporu poskytnu také formou on-line konzultací.

dula@sarkaberanova.cz
Image

REFERENCE

Soukromý workshop - tvorba vlastního parfému pro mě a mé kamarádky. Všechny nás tvoření bavilo, opět ve velmi příjemném prostředí a atmosféře. Začaly jsme vypitím šálku ceremoniálního kakaa. Šárka zodpovídala naše zvídavé otázky a ke každé vůni nám dala vyčerpávající informace. Rovněž jsme se dozvěděly základy o aromaterapii jako takové, co je smí/nesmí, co je vhodné/nevhodné jak v těhotenství, tak v jiných fázích života. Měly jsme připravené i bločky na poznámky a každá odešla se svou vlastní vůní/parfémem v roll-onu. Byla to krásná chvíle prožita netradičně 🙂

Jana Valter Koukalová